IMISK Grubu'na hoşgeldiniz.

Faaliyet Alanlarımız / Lojistik

Genel, Ağır Yükleme, Proje ve Mühendislik Lojistiği

İmisk Grubu nakliye hizmetlerine 1976 yılında Türk limanlarından Orta Doğu’ya yaptığı taşımacılık çalışmaları ile başlamıştır. Sonrasında bu faaliyetlerini BDT ülkelerine, Irak, Batı Afrika ve Avrupa’ya genişletmiştir.

İmisk’in lojistik hizmetleri, çok ağır ve zorlu şartlardaki tek parçalık bir sevkiyattan ölçek dışı yüklerin taşınmasına kadar değişebilen komple proje hareketlerini içermekte, müşterilerine en ekonomik, güvenli ve doğru çözümleri sunmak için en doğru yönetici ve mühendislerden oluşan kendi ekipleri ve her gün yenilenen yüksek teknoloji yatırımlarıyla hizmet üretmektedir.

Grubumuz gücünü, yüksek teknoloji barındıran kendi ekipmanlarından, hizmet verdiği bölgelerin zorlu şartlarında çalışan uzman ekiplerinden ve dünya standartlarındaki terminallerinden almaktadır. 

İmisk Grubu, iştirakleri ve kardeş şirketler aracılığıyla, özellikle endüstriyel proje lojistiğinde faaliyet gösterdiği bölgelerinde pazar lideri konumuna gelmiştir.

Lojistik operasyonları aşağıdaki firmalar üzerinden yönetilmektedir.

 

 

 

 

Imisk Grubu’nun kardeş şirketlerinden olan CJ-ICM, endüstriyel proje lojistiği ve kontrat lojistiğine faaliyet gösteren, konusunda lider bir lojistik şirketidir. Şirket 18 ülkede faaliyet göstermektedir ve müşteri portföyünde en büyük EPC şirketlerini barındırmaktadır.

CJ-ICM, faaliyet gösterdiği bölgede kendi ekipman ve terminalleri ile tam entegre bir hizmet sunmaktadır.

CJ-ICM, Güneydoğu Asya’da önemli bir lojistik sağlayıcısı olan CJ Logistics ile ortak bir girişimimizdir. CJ Lojistik, yıllık 10 milyar USD’nin üzerinde cirosu olan halka açık bir şirkettir ve kontrat lojistik hizmetlerinde çok büyük bir pazar payına sahiptir.

Misnak International, Irak

Sahada güçlü kabiliyetleri ile bölgenin lider lojistik şirketi olan Misnak, 40 yıllık arka plan deneyimi ile bölgenin en iyi bilinen lojstik şirketlerindendir.

Alanında uzman bir işletme olan Misnak; genel kargo taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı, proje kargo taşımacılığı ve mühendisliği, deniz taşıması, kiralama ve barge operasyonları, liman terminal operasyonları, antrepo, depolama ve dağıtım alanlarında verdiği hizmetler ile Bağdat, Basra, Umm Kasr, Sumail, Erbil ve Zaho’da hizmet vermektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Çaba Misnak

Çaba Misnak, CJ-ICM’nin bir yan kuruluşudur ve endüstriyel projelerin nakliyesi ie saha montajı konusunda uzmanlaşmıştır. BDT ve Orta Doğu’daki en büyük ağır kaldırma filolarından birine ve oldukça deneyimli operatörler ve mühendislerden oluşan bir ekibe sahiptir.