IMISK Grubu'na hoşgeldiniz.

Kurumsal

Stratejik Ortaklarımız

Global ortaklarımız endüstriyel uzmanlıkları, finansal ve entelektüel sermayeleri ile bize güç katmaktadır.

Terminal Investment Limited (TIL)

TIL, 5 kıta ve 27 ülkede, 40 işletme ve 2 geliştirme terminali ile küresel en büyük ve coğrafi olarak en geniş alanda terminal işletmeciliği yapan önemli kurumlardan biridir.

TIL’in en büyük müşterisi, filo tonajı en hızlı büyüyen ve küresel olarak da en büyük ikinci nakliye gücüne sahip olan MSC’dir.

CJ Logistics

TES, lojistik teknolojisi ve kapsamlı bir lojistik ağı ile CJ Lojistik dünyayı birbirine bağlayan tek-durak lojistik çözümleri sunmaktadır.

Kontrat lojistiği konusunda 22 ülkede 300 depoya, 16 ulusal ve 4 uluslararası terminale sahiptir. Kore’de 20 ticaret limanında deniz taşımacılığı ve yükleme yapabilen CJ Logistics, bunun yanı sıra kendine ait 8 taşıma gemisi ile Kore’nin en büyük entegre lojistik şirketidir.

2021 gelirleri 6,4 milyar dolara ulaşan CJ Logistics; başta ABD, Hindistan, Güneydoğu Asya, BAE ve Çin olmak üzere dünya çapında satın alımlar yaparak küresel ağını hızla genişletmeyi planlamaktadır.

Ciner Grup

Ciner Grubu, sanayide kullanılan önemli bir hammadde olan soda külü (Sodyum Karbonat) alanında yüzde 12 oran ile Çin’den sonra dünyanın en büyük üreticisidir.

Cam, deterjan kimyasalları ve diğer endüstriyel ürünlerin imalatı, onu en yaygın emtialardan biri haline getirilmektedir. Merkezi İstanbul’da bulunan ve son teknoloji üretim tesisi ile Ciner Resource, 2010 yılından bu yana yüksek kaliteli soda külü üretmektedir.

ABD merkezli oyuncu OCI’nin satın alınması, hem Ciner’i hem de Türkiye’yi dünyanın en büyük soda külü üreticisi konumuna getirmiştir.